ART / Misc. paintings / Art portfolio 16417200
nr 1641 7200
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
11 pcs, Olle Kåks (1941-2003), Sweden. "Dikter till Lou". Signed, numbered 169/225. Sheet: 44x30 cm, oramade lösa blad, 4 st saknas,
ART PORTFOLIO, 11 st, "Dikter till Lou". Signerad, numrerad 169/225. Bladets mått: 44x30 cm, oramade lösa blad, 4 st saknas
800
SEK 300
Monday September 9 2024
at 18:29:22
8/9 16:34:58
Olle Kåks
Read more about Olle Kåks